Zaczynamy!

Witaj, to nasz powitalny wpis. Miło nam Cię powitać na blogu serwisu KlauzuleNiedozwolone.pl

Trafiłeś do nas więc pewnie spotkałeś się z temat klauzul niedozwolonych (zwanych także klauzulami abuzywnymi). W dużym skrócie są to postanowienia umów zawieranych z konsumentami, które są sprzeczne z dobrymi obyczajami i rażąco naruszają interesy konsumentów. Jesteśmy po to aby Ci pomóc. Będziemy tutaj omawiać zagadnienia związane z klauzulami niedozwolonymi w regulaminach i umowach zawieranych z konsumentami. Na bieżąco będziemy omawiać problemy związane z prowadzeniem biznesu i to zarówno tego zaczynającego się od literki „e”, jak i tego tradycyjnego. Postaramy się również znaleźć ich rozwiązanie.

Wszelkie uwagi i pytania możesz przesyłać do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Tagged under:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapewnij sobie bezpieczeństwo. Zobacz jak działamy

1
>
Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

2
>
Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

3
>
Akceptacja warunków współpracy

Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

4
Nasi prawnicy
rozpoczynają pracę

Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco.

  Chronimy Twoją prywatność. Twój adres email posłuży tylko do kontaktu w sprawie wyceny.

  Kontakt z nami

  +48 (61) 84 75 518
  kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

  Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

  Zaloguj