Piszemy i sprawdzamy umowy dla firm pod kątem zabezpieczenia Twoich interesów. Umowa ma być paliwem, a nie hamulcem dla Ciebie i Twojej firmy

Potrzebujesz dopasowaną umowę do Twojej działalności albo obawiasz się podpisać umowę przedstawioną przez kontrahenta? Dobrze trafiłeś. Możemy pomóc Ci przygotować nową umowę albo sprawdzić dotychczasową. Nasi doświadczeni prawnicy zapewnią Ci profesjonalną pomoc.

Zabezpiecz swoją firmę przed procesami sądowymi
Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego bardzo dokładnie zabezpieczamy Twoje interesy i unikamy ryzykownych dla Ciebie zapisów. Wychodzimy z założenia, że jeżeli już ryzykować to świadomie.

Twój sukces jest naszym sukcesem
Dobrze napisana umowa to dobry początek każdej współpracy. Wiemy jak ważna jest dla Ciebie Twoja firma i jej bezpieczeństwo. Dokładamy starań abyś mógł się skupić na jej prowadzeniu.

Warto mieć wsparcie swojego prawnika
Działamy kompleksowo. Możesz nie tylko liczyć na przygotowanie przez naszych prawników dla Ciebie dopasowanej umowy, ale także na doradztwo w jej realizacji.

Zamów bezpłatną wycenę!

Pomagamy w najtrudniejszym sprawach już od 89 zł! Wycenę otrzymasz w 3 godziny


lub zadzwoń (61) 847 55 18

Zobacz jak działamy. Zabezpiecz swoją firmę.

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

Akceptacja warunków współpracy

Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

Nasi prawnicy rozpoczynają pracę

Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco..

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Potrzebujesz sporządzenia całkowicie nowej umowy od podstaw lub sprawdzenia dotychczasowej? Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie możemy przygotować dla Ciebie dopasowaną umowę zgodną z Twoimi potrzebami. Przygotowujemy umowy handlowe, o współpracy, dropshippingowe, zlecenia, o dzieło, dewelopeskie, o świadczenie usług turystycznych oraz inne. Zawsze staramy się, aby rozwiązania prawne były wsparciem, a nie hamulcem Twoich działań, dlatego jesteśmy otwarci na nowe zlecenia i gotowi do współpracy.

Jakie korzyści płyną z przygotowania umowy przez nas

Dzięki temu, że powierzasz napisanie nowej umowy dla Twojej działalności prawnikom z doświadczeniem, zapewniasz sobie bezpieczeństwo. Dzięki temu, będziesz mógł spać spokojnie, bez zmartwień związanych na przykład z klauzulami niedozwolonymi lub innymi ryzykami biznesowymi.

Ile trwa przygotowanie lub sprawdzenie umowy

Czas realizacji nowej umowy lub sprawdzenie dotychczasowego uzależniony jest od rodzaju umowy, jej długości oraz od poziomu skomplikowania danego przedsięwzięcia. Szacunkowy czas realizacji wynosi od 3 do 8 dni roboczych. Dokładny termin otrzymasz razem z wyceną.

Ile kosztuje przygotowanie lub sprawdzenie umowy

Koszt przygotowania nowej umowy lub sprawdzenia dotychczasowej uzależniony jest od rodzaju, długości i stopnia skomplikowania dokumentu i zaczyna się od 190 zł netto. Dokładną wycenę otrzymasz do akceptacji w ramach bezpłatnej wyceny.

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo swojej firmie?

Tak, zamawiam bezpłatną wycenę

Media o nas

Nasi eksperci pojawiają się w prasie

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo swojej firmie?

Zamów bezpłatną wycenę audytu

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi firmami i wymieniamy się doświadczeniami

Poznaj opinie naszych zadowolonych Klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z przebiegu dotychczasowej współpracy.

Joanna Radwańska

Nasza firma otrzymała wyróżnienie „Bezpieczny eSklep” dzięki NETLIBRE SP. Z O.O.

Grzegorz Basta

Do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem

Fachowa wiedza podparta solidnymi argumentami pomogła zweryfikować nasze wymagania.

Elżbieta Bedyńska

Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet firmy.

Marcin Pawluś

Skorzystaj ze wsparcia naszych prawników i zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy

Zamów bezpłatną wycenę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt z nami

+48 (61) 84 75 518
kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

Zaloguj