Porada prawna

Potrzebujesz porady? Doradzamy jak zabezpieczyć Twoje interesy i zapewnić Ci bezpieczeństwo

Pomagamy przedsiębiorcom w odpowiedzi na ich pytania i potrzeby. Nasi doświadczeni prawnicy przeanalizują Twoją sprawę i wskażą możliwe rozwiązania, bezpieczne dla Ciebie.

Zabezpiecz swoją firmę
Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego bardzo dokładnie analizujemy Twoją sprawę i sprawdzamy możliwe rozwiązania. Naszym celem jest znalezienie jak najlepszego rozwiązania Twojego problemu.

Działaj legalnie i zminimalizuj ryzyko
Nasza usługa ma na siebie zapracować. Dlatego zawsze szukamy rozwiązań, które pozwolą Ci działać zgodnie z przepisami, a jednocześnie maksymalnie zabezpieczą Twoje interesy.

Możesz liczyć na wsparcie naszych prawników
Działamy kompleksowo i doradzamy na każdym etapie. Pamiętaj, że w razie pytań zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i nie zostawimy Cię w potrzebie. Dobrze mieć swojego prawnika.

Zamów bezpłatną wycenę!

Pomagamy w najtrudniejszym sprawach już od 89 zł! Wycenę otrzymasz w 3 godziny


lub zadzwoń (61) 847 55 18

Zobacz jak działamy. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

Akceptacja warunków współpracy

Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

Nasi prawnicy rozpoczynają pracę

Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco..

Dlaczego warto skorzystać z naszego doradztwa

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przed rozpoczęciem prac ustalamy szczegółowo zakres prac tak, aby dopasować się do Twoich potrzeb. Porada może dotyczyć zarówno sprawdzenia umowy lub regulaminu pod kątem klauzul niedozwolonych, spełnienia obowiązków informacyjnych wobec konsumentów, jak i zabezpieczenia Twoich interesów oraz ryzyka biznesowego.

Przeprowadzamy również audyty stron sklepów i serwisów internetowych pod kątem spełnienia obowiązków informacyjnych wobec konsumentów.

Ile trwa udzielenie porady

Czas udzielenia porady uzależniony jest każdorazowo od ustalanego wcześniej jej zakresu i stopnia skomplikowania. Dokładny termin realizacji otrzymasz razem z wyceną. Jeżeli bardzo Ci zależy na czasie – poinformuj nas o tym i na pewno dojdziemy do porozumienia.

Ile kosztuje skorzystania z doradztwa

Koszt porady uzależniony jest od jej rodzaju oraz stopnia skomplikowania i zaczyna się od 100 zł netto. Dokładną wycenę otrzymasz do akceptacji w ramach bezpłatnej wyceny. Jesteśmy zawsze elastyczni i  przy szerszej współpracy możesz liczyć na odpowiednią zniżkę.

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo swojej firmie?

Tak, zamawiam bezpłatną wycenę

Media o nas

Nasi eksperci pojawiają się w prasie

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi firmami i wymieniamy się doświadczeniami

Poznaj opinie naszych zadowolonych Klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z przebiegu dotychczasowej współpracy.

Joanna Radwańska

Nasza firma otrzymała wyróżnienie „Bezpieczny eSklep” dzięki NETLIBRE SP. Z O.O.

Grzegorz Basta

Do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem

Fachowa wiedza podparta solidnymi argumentami pomogła zweryfikować nasze wymagania.

Elżbieta Bedyńska

Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet firmy.

Marcin Pawluś

Skorzystaj ze wsparcia naszych prawników i zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy

Zamawiam bezpłatna wycenę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt z nami

+48 (61) 84 75 518
kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

Zaloguj