Monitoring pod kątem klauzul niedozwolonych

Dlaczego warto monitorować swój regulamin lub umowę pod kątem nowych klauzul niedozwolonych?

W rejestrze klauzul niedozwolonych jest ponad 6000 klauzul

I wciąż publikowane są nowe. Każda klauzula niedozwolona wpisana do rejestru, którą przedsiębiorca stosuje w swojej umowie lub regulaminie skierowanym do konsumentów to potencjalne ryzyko nałożenia kary do 10 % przychodów. Dlatego warto korzystać z naszego monitoringu.

Uniknij pozwów i postępowań za klauzule niedozwolone

Posiadanie w swoim regulaminie lub umowie klauzuli niedozwolonej wiąże się z ryzykiem wytoczenia pozwu za jej stosowanie. Dodatkowo Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów może w takim wypadku wszcząć postępowania i uznać takie działanie za praktykę naruszająca zbiorowe interesy konsumentów. Zarówno postępowanie sądowe, jak i przed urzędem może się wiązać z koniecznością poniesienia określonych kosztów.

Prowadź swój biznes legalnie i śpij spokojnie, klauzule zostaw nam

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo. Audyt lub przygotowanie nowej umowy, czy regulaminu jest często tylko początkiem naszej współpracy. Możesz liczyć na nasze wsparcie także na etapie jego stosowania. Tutaj niezbędny jest monitoring, który dba o brak klauzul niedozwolonych. Dzięki temu możesz się skupić na prowadzeniu swojego biznesu.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo. Zobacz jak działamy

1
>
Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

2
>
Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

3
>
Akceptacja warunków współpracy

Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

4
Nasi prawnicy
rozpoczynają pracę

Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco.

  Chronimy Twoją prywatność. Twój adres email posłuży tylko do kontaktu w sprawie wyceny.

  Kontakt z nami

  +48 (61) 84 75 518
  kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

  Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

  Zaloguj