Wyszukiwarka klauzul

Krok 1: Badanie Wstępne

Automatyczna wyszukiwarka klauzul niedozwolonych sprawdza, czy w treści wklejonego przez Ciebie regulaminu (np. regulaminu sklepu internetowego) lub umowy znajdują się klauzule niedozwolone opublikowane w rejestrze prowadzonym przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Obecnie w rejestrze UOKiK jest ponad 6.000 klauzul niedozwolonych, a od początku 2013 r. średnio dziennie przybywa 5 nowych klauzul abuzywnych.

Pierwszy etap wyszukiwania to badanie wstępne, które trwa zazwyczaj mniej niż 3 minuty. Badanie wstępne jest bezpłatne i możesz rozpocząć badanie tutaj. W efekcie otrzymujesz na podany adres email informację, czy w badanym tekście są takie klauzule, czy tez ich nie ma. Wyszukiwarka KlauzuleNiedozwolone.pl przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców, a regulamin serwisu dostępny jest tutaj.

Krok 2: Pełny Raport

Gdy automatyczna wyszukiwarka klauzul niedozwolonych z rejestru UOKiK znajdzie taką klauzulę, to masz możliwość skorzystania z pełnego raportu (koszt 50 zł brutto), który wskaże Ci miejsce danej klauzuli oraz informacje o niej (link do UOKiK, treść klauzuli, numer klauzuli). Pełny raport otrzymasz na adres mailowy w formacie PDF. Pełny wynik badania będziesz mógł również zobaczyć na naszej stronie. Pamiętaj, że wyszukiwanie jest przeprowadzane przez automat z określonym rachunkiem prawdopodobieństwa i nie zastąpi ono całkowicie sprawdzenia ręcznego przeprowadzanego przez prawnika. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych pozostałych usług, w tym kompleksowego audytu przeprowadzanego przez prawnika. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Dla sprzedawców internetowych przygotowaliśmy dodatkowo bezpłatny wstępny audyt regulaminu sklepu internetowego – zanim skorzystasz z kompleksowego audytu regulaminu warto skorzystać z jego darmowej wersji – tutaj dowiesz się czy Twój regulamin sklepu posiada klauzule niedozwolone, a później sam zdecydujesz czy chcesz nowy regulamin, czy też kompleksowy audyt obecnego. Darmowy audyt regulaminu sklepu uzyskasz tutaj: bezpłatny audyt regulaminu.

Kliknij i zobacz przykładowy Pełny Raport

KlauzuleNiedozwolone_pl_przyklad_badania