Audyt dokumentu

Przeprowadzamy kompleksowe audyty umów
i regulaminów pod kątem zabezpieczenia Twoich interesów

Jesteś przedsiębiorcą i stosujesz lub zawierasz umowy i regulaminy w ramach swojej działalności. Nasi doświadczeni prawnicy przeanalizują je dla Ciebie i wskażą potencjalne klauzule niedozwolone oraz zapisy, które mogą być dla Ciebie ryzykowne. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.

 Zabezpiecz swoją firmę przed procesami sądowymi
Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego bardzo dokładnie sprawdzamy, czy Twój regulamin lub umowa nie zawierają postanowień niedozwolonych lub innych ryzykownych dla Ciebie zapisów.

 Śpij spokojnie i nie martw się klauzulami niedozwolonymi
Wiemy jak ważna jest dla Ciebie Twoja firma i jej bezpieczeństwo. Dokładamy starań abyś mógł się skupić na prowadzeniu swojego biznesu, a kwestię klauzul niedozwolonych pozostawił naszym prawnikom.

 Możesz liczyć na wsparcie naszych prawników
Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo. Audyt jest często tylko początkiem naszej współpracy. Możesz liczyć na nasze wsparcie przy poprawieniu regulaminu lub umowy albo stworzeniu nowych dokumentów.

  Zamów bezpłatną wycenę!

  Pomagamy w najtrudniejszym sprawach już od 89 zł! Wycenę otrzymasz w 3 godziny


  lub zadzwoń (61) 847 55 18

  Zobacz jak działamy. Zapewnij sobie bezpieczeństwo.

  Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

  Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

  Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

  Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

  Akceptacja warunków współpracy

  Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

  Nasi prawnicy rozpoczynają pracę

  Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco..

  Na czym polega audyt dokumentu

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przed rozpoczęciem prac ustalamy szczegółowo zakres prac tak, aby dopasować się do Twoich potrzeb. Audyt może dotyczyć zarówno sprawdzenia umowy lub regulaminu pod kątem klauzul niedozwolonych, spełnienia obowiązków informacyjnych wobec konsumentów, jak i zabezpieczenia Twoich interesów oraz ryzyka biznesowego.

  Przeprowadzamy również audyty stron sklepów i serwisów internetowych pod kątem spełnienia obowiązków informacyjnych wobec konsumentów.

  Ile kosztuje przeprowadzenie audytu

  Koszt audytu uzależniony jest od rodzaju, długości i stopnia skomplikowania dokumentu i zaczyna się od 100 zł netto. Dokładną wycenę otrzymasz do akceptacji w ramach bezpłatnej wyceny.

  Co otrzymasz w ramach audytu

  Końcowy wynik audytu jest uzależniony każdorazowo od ustalanego wcześniej jego zakresu. Audyt ma być dla Ciebie przydatny, dlatego naszym standardem jest abyś w jego ramach otrzymał co najmniej:

  1. wskazanie postanowień, do których mamy zastrzeżenia,
  2. uwagi, w których opiszemy nasze wątpliwości oraz możliwe ryzyko związane z danym postanowieniem,
  3. propozycję rozwiązania zgodną z Twoim interesem.

  Dodatkowo otrzymasz informację o podstawach prawnych, na których bazowaliśmy tworząc audyt. Jeżeli audyt dotyczy np. strony internetowej, to w audycie zamieścimy również zrzuty poszczególnych stron ze wskazaniem naszych uwag.

  Ile trwa przeprowadzenie audytu

  Czas realizacji audytu uzależniony jest od rodzaju, długości i stopnia skomplikowania dokumentu. Zwykle nie przekracza 6-8 dni roboczych. Dokładny termin otrzymasz razem z wyceną.

  Chcesz zapewnić bezpieczeństwo swojej firmie?

  Tak, zamawiam bezpłatną wycenę audytu

  Media o nas

  Nasi eksperci pojawiają się w prasie

  Nasi partnerzy

  Współpracujemy z najlepszymi firmami i wymieniamy się doświadczeniami

  Poznaj opinie naszych zadowolonych Klientów

  Jesteśmy bardzo zadowoleni, z przebiegu dotychczasowej współpracy.

  Joanna Radwańska

  Nasza firma otrzymała wyróżnienie „Bezpieczny eSklep” dzięki NETLIBRE SP. Z O.O.

  Grzegorz Basta

  Do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem

  Fachowa wiedza podparta solidnymi argumentami pomogła zweryfikować nasze wymagania.

  Elżbieta Bedyńska

  Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet firmy.

  Marcin Pawluś

  Skorzystaj ze wsparcia naszych prawników i zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy

  Zamów bezpłatną wycenę

  Kontakt z nami

  +48 (61) 84 75 518
  kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

  Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

  Zaloguj