Zaufało nam już ponad 3 000 Klientów z całej Polski. Przeczytaj opinie naszych Klientów o usługach prawników z serwisu KlauzuleNiedozwolone.pl

Sklep Wystroj-okien.pl

Sklep wystroj-okien.pl ma przyjemność współpracować z firmą Firma Netlibre Sp. z o.o. już od kilku lat. Okres dotychczasowej współpracy przebiegał nie tylko bezproblemowo, ale zdecydowanie należy podkreślić, że był to czas aktywnej współpracy, wsparcia i zaangażowania firmy Netlibre w każdą prośbę o pomoc i podpowiedź.
 
Serdecznie dziękuję i szczerze polecam niezdecydowanym.
Marcin Olbrycht
Sklep Wystroj-okien.pl

Sklep Jarmix-Militaria.pl

Współpracę z Netlibre nasza firma JAR-MIX Militaria podjęła w grudniu 2014 roku. Był to bardzo ciężki,
świąteczny okres, lecz pracownicy firmy z naszym zleceniem uwinęli się błyskawicznie.

Nasza firma prowadzi trudną pod względem prawnym branżę - sprzedaż artykułów militarnych, replik broni oraz wiatrówek. Nie było to jednak jakąkolwiek przeszkodą do podjęcia współpracy.

Przeprowadzono profesjonalny audyt naszego internetowego sklepu militarnego, w którym zwrócono uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zredagowano zrozumiały i czytelny regulamin dla klientów, a co najważniejsze, zgodny z aktualnym prawem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też postanowiliśmy ją rozwinąć o porady prawne dla naszych pozostałych sklepów. Firmę Netlibre polecamy naszym kontrahentom ze świata militariów z czystym sumieniem. Z tego co wiemy, są oni równie zadowoleni jak my.

Joanna Radwańska
Sklep Jarmix-Militaria.pl

Sklep Jamforge.com

Pan Dawid Bugajski, reprezentujący firmę Netlibre Sp. z o.o. sporządzał dla nas regulamin serwisu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego rezultatu a także z przebiegu współpracy. Mimo znacznego skomplikowania przedsięwzięcia, współpraca odbywała się sprawnie, fachowo i miło. Wszystkim zainteresowanym polecamy usługi firmy Netlibre Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania.

Krzysztof Suchcicki
Jamforge.com

Sklep Sortmund.pl

W styczniu br. nasza firma nawiązała współpracę z firmą NETLIBRE SP. Z O.O. Współpraca układała się wzorowo. Analizie został poddany każdy etap realizacji zamówienia w naszym sklepie, a także każdy aspekt umowy zawieranej na odległość. Dzięki doświadczeniu i kompetencji firmy NETLIBRE SP. Z O.O. nasza firma otrzymała w marcu 2012 r. wyróżnienie w konkursie „Bezpieczny eSklep” organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Z całym przekonaniem mogę poświadczyć, że firmę NETLIBRE SP. Z O.O. cechuje wysoki profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, oraz bardzo krótki termin przygotowania całości zlecenia.

Grzegorz Basta
Sklep Sortmund

Sklep akcesoria-kuchenne.pl

We wrześniu 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Netlibre Sp. z o.o (KlauzuleNiedozwolone.pl). Pan Dawid Bugajski oraz Rafał Bugajski stworzyli dla naszej firmy profesjonalny regulamin sklepu internetowego, zgodny z obowiązującym prawem. Praca została wykonana błyskawicznie oraz rzetelnie. Wartą odnotowania jest również imponująca baza wiedzy, jaka posiadają pracownicy, zarówno na temat praw konsumenckich jak i klauzul niedozwolonych. Personel firmy Netlibre bez wątpienia należy uznać za wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie.

Polecamy wszystkim wahającym się.

Sklep Kubitus.pl

Dziękuję serwisowi KlauzuleNiedozwolone.pl za rzetelne przygotowanie regulaminu sklepu internetowego. Dzięki temu mamy pewność, że jest on w pełni poprawny i zgodny z obowiązującymi normami prawnymi. Cała współpraca przebiegła wzorowo, kontakt był ciągły i szybki. Z tego powodu mogliśmy brać czynny udział w opracowywaniu regulaminu dla naszej strony internetowej.

Magdalena Kopek
Sklep Kubitus.pl

Sklep Arenawnetrz.pl

Nasza firma Arena Wnętrz s.c Jerzy Świątek, Maciej Świątek miała przyjemność współpracować z portalem KlauzuleNiedozwolone.pl, w zakresie tworzenia regulaminu naszego sklepu internetowego jak i w zakresie polityki prywatności dla naszych klientów.

Usługą jaką zleciliśmy została wykonana w sposób sprawny i bezproblemowy. Na każde z pytań które pojawiły się w trakcie wykonywania usługi dostaliśmy konkretną i rzeczową odpowiedź.

Polecam firmę Netlibre jako sprawnego i rzetelnego usługodawcę.

Maciej Świątek
Sklep Arenawnetrz.pl

Sklep Rolpex.pl

Z pełnym przekonaniem zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi profesjonalnie, starannie i solidnie. W ramach zlecenia na wykonanie regulaminów sklepów internetowych, uzyskałem rzetelną pomoc. Z czystym sumieniem polecam fachowe usługi Netlibre Sp. z o.o.

Michał Samotyja
Sklep Rolpex.pl

Sklep athleticshop.com.pl

Z ogromną przyjemnością pragniemy zarekomendować firmę KlauzuleNiedozwolone.pl reprezentowane przez Pana Dawida Bugajskiego jako niezwykle profesjonalną, rzetelną i miłą w kontakcie. Pomoc jaką uzyskaliśmy okazała się niezwykle obiektywna w ocenie oraz fachowa.

Sklep Etena.pl

W lipcu 2013 roku skorzystałem z usług spółki Netlibre w zakresie przygotowania nowego regulaminu oraz polityki prywatności dla sklepu internetowego, prowadzonego przez moją firmę. Współpraca była dla mnie bardzo satysfakcjonująca.
Moje potrzeby został dobrze rozpoznane, a to spowodowało, że już pierwsza wersja w/w dokumentów była bliska ideału.
W ramach zlecenie zrealizowano również audyt sklepu pod kontem spełnienia wymagań prawnych i dostarczono mi niezbędne rekomendacje. W trakcie realizacji zlecenie miałem bardzo dobry kontakt ze zleceniobiorcą. Zarówno przedmiot umowy, jak i odpowiedzi na szereg pytań otrzymywałem bardzo szybko. Jeśli miałbym podsumować współpracę z Netlibre zaledwie kilkoma słowami, to odpowiednimi będą: terminowość, solidność, profesjonalizm. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam usługi Netlibre.

Rafał Tochman
Etena.pl

Sklep pm-online

Współpraca z firmą Netlibre zaowocowała stworzeniem profesjonalnego regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Prace nad regulaminem trwały w okresie od 04.02.2014 do 18.02.2014.

Pracownicy Netlibre są godni polecenia tym, którzy przy wyborze partnera biznesowego sugerują się terminowością usług. Wykonawca ze swoich zadań rozlicza się zawsze w ustalonym czasie. Dobrze o firmie świadczy szczególny poziom zaangażowania w wykonanie otrzymanego zlecenia. Komunikacja nie jest utrudniona, a pracownicy przedsiębiorstwa bez oporów stosują się do próśb klientów.

Polecam firmę Netlibre i dziękuję za współpracę.

Sebastian Bergier
Bergier Sebastian

Sklep Babyhop.pl

Z wielką przyjemnością zaświadczamy, iż firma Netlibre Sp. z o.o wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem oraz niezwykłą solidnością.

W ramach świadczonych usług powierzyliśmy Netlibre Sp. z o.o. wykonanie regulaminu sklepu, polityki prywatności oraz audytu prawnego sklepu i procesu sprzedaży. Fachowa wiedza podparta solidnymi argumentami pomogła zweryfikować nasze wymagania.

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie.Rzetelność i profesjonalne podejście do klienta to tylko niektóre z zalety firmy.

Dodatkowo współpraca z Netlibre Sp. z o.o. zaowocowała nabyciem wielu nowych doświadczeń oraz przyswojeniem szeregu interesujących i wartościowych informacji odnośnie biznesu w sieci.

W wyniku wszystkich wspomnianych aspektów, z pełną świadomością oraz czystym sumieniem polecamy usługi Netlibre Sp. z o.o.

Elżbieta Bedyńska
Sklep Babyhop

Sklep Brande.pl

Współpracowaliśmy z serwisem KlauzuleNiedozwolone.pl przy audycie i korekcie regulaminu sklepu internetowego. Mogę szczerze polecić firmę, jako wykonawcę pewnego i profesjonalnego.

Wszystkie usługi zostały wykonane terminowo, a sam poziom współpracy dowodzi, że pracownicy firmy zasługują na najwyższe polecenie.

Paweł Pepłowski
Sklep Brande

Sklep RDStudio.pl

Z przyjemnością zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem oraz solidarnością.

W ramach naszej współpracy zleciłem wykonanie regulaminów sklepów internetowych, moich oraz moich klientów i uzyskałem fachową oraz przydatną pomoc.
Polecam z czystym sumieniem usługi Netlibre Sp. z o.o.

Tomasz Płocki
Sklep RD Studio

Sklep CentrumZdrowegoWlosa.pl

Firma Netlibre Sp. z o.o. opracowała dla naszego sklepu internetowego Centrum Zdrowego Włosa: Regulamin, Politykę prywatności oraz Wyciąg informacyjny przesyłany do klientów.

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie jak również w wielu kwestiach towarztszących. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet przedstawicieli tej firmy.

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma Netlibre doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

Sklep Pobli.pl

KlauzuleNiedozwolone.pl były odpowiedzialne za stworzenie regulaminu oraz polityki prywatności naszego serwisu. Z uwagi na nietypowy charakter przedsięwzięcia, wymagaliśmy zaangażowania i wiedzy,tak aby spełniał nasze oczekiwania, a także był zgodny z wszystkimi przepisami polskiego prawa.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Przebiegła szybko i bardzo rzeczowo. Poprawki wykonywane były sprawnie. Widać było szczerą chęć dokładnego poznania działania serwisu. Pan Dawid Bugajski, odpowiedzialny za stworzenie regulaminu, polityki prywatności oraz kontakt z naszą firmą, precyzyjnie objaśniał i uzasadniał zastosowane sformułowania.

Wykonane prace oceniamy na bardzo wysoko. Choć termin wykonania był napięty, praca została wykonana na czas, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zdecydowanie możemy polecić usługi KlauzuleNiedozwolone.pl wszystkim zainteresowanym.

Maciej Dulski
Pobli.pl

Sklep Euro-partners.pl

Firma EUROPARTNERS INC., miała okazje korzystać z usług świadczonych przez "KlauzuleNiedozwolone.pl" w zakresie stworzenia regulaminu do serwisu internetowego, jak również przygotowania i dostosowania polityki ochrony danych osobowych do wymogów przepisów prawnych. Praca została wykonana terminowo i sprawnie a jej zakres był zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Współpracę z "KlauzuleNiedozwolone.pl" z czystym sumieniem i przekonaniem możemy polecić innym podmiotom szukającym profesjonalnego doradztwa. Rekomendujemy "KlauzuleNiedozwolone.pl", jako rzetelnego i dbającego o wysoki standard świadczonych usług parntnera.

Małgorzata Sawlyrok
Euro-partners.pl

Zapewnij sobie bezpieczeństwo. Zobacz jak działamy

1
>
Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

2
>
Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

3
>
Akceptacja warunków współpracy

Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

4
Nasi prawnicy
rozpoczynają pracę

Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco.

Chronimy Twoją prywatność. Twój adres email posłuży tylko do kontaktu w sprawie wyceny.

Kontakt z nami

+48 (61) 84 75 518
kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

Zaloguj