Tutaj otrzymasz wsparcie prawne przy pozwach za klauzule niedozwolone w Twoim regulaminie

Otrzymałeś pozew za klauzule niedozwolone w swoim regulaminie sklepu lub stosowanej umowie? Powodem jest Stowarzyszenie Lexus z Poznania, Stowarzyszenie Clarity, Fundacja Promesa lub inny podmiot? Prawodopodobnie masz 30 dni na złożenie odpowiedzi na pozew. Koszt przegranej to przeciętnie 1000-1500 zł. Skorzystaj z pomocy naszych prawników.

Bezpłatna weryfikacja pozwu

Sprawdzimy jakie są możliwości obrony w przypadku otrzymanych przez Ciebie pozwów. Czy lepszym rozwiązaniem będzie obrona merytoryczna, czy też formalna.

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy specjalistami w zakresie prawa konsumenckiego, czego potwierdzeniem są liczne publikacje i komentarze w mediach. Po weryfikacji przedstawimy Ci najlepsze naszym zdaniem rozwiązanie.

Propozycja pomocy prawnika

Jeżeli po weryfikacji uznamy, że możemy Ci pomóc, to otrzymasz od nas niezobowiązującą propozycję wsparcia.

  Zamów bezpłatną wycenę!

  Pomagamy w najtrudniejszym sprawach już od 89 zł! Wycenę otrzymasz w 3 godziny


  lub zadzwoń (61) 847 55 18

  Zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorców

  Nasi prawnicy specjalizują się w klauzulach niedozwolnych i piszą poprawne i wolne od klauzul niedozwolonych regulaminy oraz umowy. Pomagamy przedsiębiorcom, którzy zostali pozwani przez różne stowarzyszenia (np. Fundacja Promesa, Stowarzyszenie Temida, Stowarzyszenie Clarity, Stowarzyszenie Konsumentów Libertas, Stowarzyszenie Towarzystwo Lexus, Stowarzyszenia Ochrony Konsumentów Patronus) i osoby (np. Krzysztof Rdest, Grzegorz Dyśko, adwokat Maria Nowakowska, Piotr Bezat, Kancelaria Prawna Krzysztof Neugebauer, Tomasz Bilski).

  Zapewnij sobie bezpieczeństwo. Zobacz jak działamy

  1
  >
  Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

  Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

  2
  >
  Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

  Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

  3
  >
  Akceptacja warunków współpracy

  Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

  4
  Nasi prawnicy
  rozpoczynają pracę

  Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco.

   Chronimy Twoją prywatność. Twój adres email posłuży tylko do kontaktu w sprawie wyceny.

   Kontakt z nami

   +48 (61) 84 75 518
   kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

   Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

   Zaloguj