Pomagamy firmom pozwanym przez Stowarzyszenie Konsumentów Libertas

Pomagamy firmom pozwanym przez Stowarzyszenie Konsumentów Libertas

Co zrobić po otrzymaniu pozwu sądowego lub maila za klauzule niedozwolone w regulaminie?


Zadzwoń do nas teraz na 61 847 55 18 lub 793 785 049 po bezpłatną konsultację i dalsze wskazówki postępowania.

Możesz nam również od razu wysłać skan pozwu w celu bezpłatnej analizy przez prawnika od klauzul niedozwolonych (abuzywnych) na adres kontakt@klauzuleniedozwolone.pl. Dodatkowo prześlij nam link do swojego obecnego regulaminu (lub załącz dokument w załączniku) lub Strony o mnie na Allegro.

Pomogliśmy już ponad 1200 sprzedawcom internetowym przy odpisywaniu na pozwy sądowe do Sądu Ochrony Konsumentów i Konkurencji (SOKiK) w Warszawie.

 

Bezpłatna Infolinia: 61 847 55 18

Email: kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

 

Nasi prawnicy specjalizują sie w klauzulach niedozwolnych i piszą poprawne i wolne od klauzul niedozwolonych regulaminy oraz umowy. Pomagamy przedsiębiorcom, którzy zostali pozwani przez różne stowarzyszenia (np. Stowarzyszenie Temida, Stowarzyszenie Clarity, Stowarzyszenie Konsumentów Libertas, Stowarzyszenie Towarzystwo Lexus, Stowarzyszenia Ochrony Konsumentów Patronus) i osoby (np. Krzysztof Rdest, Grzegorz Dyśko, adwokat Maria Nowakowska, Piotr Bezat, Kancelaria Prawna Krzysztof Neugebauer, Tomasz Bilski).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapewnij sobie bezpieczeństwo. Zobacz jak działamy

1
>
Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

2
>
Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

3
>
Akceptacja warunków współpracy

Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

4
Nasi prawnicy
rozpoczynają pracę

Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco.

  Chronimy Twoją prywatność. Twój adres email posłuży tylko do kontaktu w sprawie wyceny.

  Kontakt z nami

  +48 (61) 84 75 518
  kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

  Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

  Zaloguj