Dostałeś pismo od kancelarii ULPIANUS w sprawie klauzul?

Dostałeś pismo od kancelarii ULPIANUS w sprawie klauzul?

Co zrobić po otrzymaniu pozwu sądowego lub maila za klauzule niedozwolone od Ulpianus?


Zadzwoń do nas teraz na 61 847 55 18 lub 793 785 049 po bezpłatną konsultację i dalsze wskazówki postępowania.

Możesz nam również od razu wysłać skan pozwu w celu bezpłatnej analizy przez prawnika od klauzul niedozwolonych (abuzywnych) na adres kontakt@klauzuleniedozwolone.pl. Dodatkowo prześlij nam link do swojego obecnego regulaminu (lub załącz dokument w załączniku) lub Strony o mnie na Allegro.

Pomogliśmy już ponad 1200 sprzedawcom internetowym przy odpisywaniu na pozwy sądowe do Sądu Ochrony Konsumentów i Konkurencji (SOKiK) w Warszawie.

 

Bezpłatna Infolinia: 61 847 55 18

Email: kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

 

Nasi prawnicy specjalizują sie w klauzulach niedozwolnych i piszą poprawne i wolne od klauzul niedozwolonych regulaminy oraz umowy. Pomagamy przedsiębiorcom, którzy zostali pozwani przez różne stowarzyszenia (np. Stowarzyszenie Temida, Stowarzyszenie Clarity, Stowarzyszenie Konsumentów Libertas, Stowarzyszenie Towarzystwo Lexus, Stowarzyszenia Ochrony Konsumentów Patronus) i osoby (np. Krzysztof Rdest, Grzegorz Dyśko, adwokat Maria Nowakowska, Piotr Bezat, Kancelaria Prawna Krzysztof Neugebauer, Tomasz Bilski).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapewnij sobie bezpieczeństwo. Zobacz jak działamy

1
>
Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

Wyjaśnij nam dokładnie czego potrzebujesz wypełniając formularz. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, dopytamy Cię o nie. Wycena jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

2
>
Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy wycenę

Nasi prawnicy zapoznają się z Twoją sprawą i przygotują dla Ciebie bezpłatnie wycenę. Otrzymasz ją maksymalnie w 3 godziny (w dni robocze), chyba że sprawa będzie wymagała dodatkowych konsultacji.

3
>
Akceptacja warunków współpracy

Jeżeli otrzymana wycena odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę. Wystarczy Twoja akceptacja. To Ty podejmujesz decyzję.

4
Nasi prawnicy
rozpoczynają pracę

Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, nasi prawnicy rozpoczynają pracę nad Twoim zleceniem. O postępach prac będziesz informowany na bieżąco.

  Chronimy Twoją prywatność. Twój adres email posłuży tylko do kontaktu w sprawie wyceny.

  Kontakt z nami

  +48 (61) 84 75 518
  kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

  Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

  Zaloguj