Bezpłatny audyt regulaminu i strony Twojego sklepu internetowego pod kątem klauzul niedozwolonych i nowej ustawy konsumenckiej

Zastanawiasz się czy Twój sklep działa zgodnie z prawem? Usłyszałeś o pozwach za stosowanie klauzul niedozwolonych i obawiasz się o swój sklep? Już teraz sprawdź bezpłatnie, czy wszystko jest w porządku – skorzystaj z bezpłatnego audyt wstępnego (do pierwszej klauzuli lub braku), który wykonywany jest przez doświadczonego prawnika.

Audyt regulaminu

Sprawdzimy czy regulamin Twojego sklepu zawiera klauzule niedozwolone lub braki informacyjne – zgodnie z nową ustawą o prawach konsumenta.

Weryfikacja strony sklepu

Regulamin to nie jedyne miejsce, które zostaje sprawdzone przez naszego prawnika. Oprócz tego weryfikujemy również strony sklepu pod kątem wymogów informacyjnych.

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy specjalistami w zakresie prawa konsumenckiego, czego potwierdzeniem są liczne publikacje i komentarze w mediach.

Propozycja pomocy prawnika

Jeśli w regulaminie Twojego sklepu znajdziemy klauzule niedozwolone lub braki informacyjne, otrzymasz od nas niezobowiązującą propozycję pomocy.

  Zamów bezpłatny audyt!

  Sprawdzimy czy Twój regulamin zawiera klauzule niedozwolone. Odpowiedź otrzymasz w 3 godziny

  Aby użyć CAPTCHA, potrzebujesz zainstalować Really Simple CAPTCHA .


  lub zadzwoń (61) 847 55 18

  Zaufało nam już ponad 2000 sprzedawców

  Dziękuję serwisowi KlauzuleNiedozwolone.pl za rzetelne przygotowanie regulaminu sklepu internetowego. Dzięki temu mamy pewność, że jest on w pełni poprawny i zgodny z obowiązującymi normami prawnymi. Cała współpraca przebiegła wzorowo, kontakt był ciągły i szybki. Z tego powodu mogliśmy brać czynny udział w opracowywaniu regulaminu dla naszej strony internetowej.

  Magdalena Kopek
  Właściciel sklepu Kubitus.pl

  Kontakt z nami

  +48 (61) 84 75 518
  kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

  Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

  Zaloguj