Audyt regulaminu dla użytkowników Wszystko.pl

Sprawdź za darmo regulamin Twojego sklepu w serwisie Wszystko.pl

Zastanawiasz się czy Twój sklep działa zgodnie z prawem? Usłyszałeś o pozwach za stosowanie klauzul niedozwolonych i obawiasz się o swój sklep? Już teraz sprawdź bezpłatnie, czy wszystko jest w porządku – skorzystać z bezpłatnego audyt wstępnego, który wykonywany jest przez profesjonalnego prawnika.

Audyt regulaminu

Sprawdzimy czy regulamin Twojego sklepu zawiera klauzule niedozwolone lub braki informacyjne – zgodnie z nową ustawą o prawach konsumenta.

Weryfikacja strony sklepu

Regulamin to nie jedyne miejsce, które zostaje sprawdzone przez naszego prawnika. Oprócz tego weryfikujemy również strony sklepu pod kątem wymogów informacyjnych – wszystko po to, aby wyniki audytu były jak najbardziej miarodajne.

Wiedza i doświadczenie

Zaufaj doświadczeniu prawników, którzy przez ostatnie 4 lata pomogli blisko 2000 sklepów internetowych. Jesteśmy specjalistami w zakresie prawa konsumenckiego, czego potwierdzeniem są liczne publikacje i komentarze w mediach.

Propozycja pomocy prawnika

Jeśli w regulaminie Twojego sklepu znajdziemy klauzule niedozwolone lub braki informacyjne, otrzymasz od nas niezobowiązującą propozycję poprawieni lub przygotowania nowej dokumentacji.

  Zamów bezpłatny audyt!

  Sprawdzimy czy Twój regulamin zawiera klauzule niedozwolone. Odpowiedź otrzymasz w 3 godziny

  Aby użyć CAPTCHA, potrzebujesz zainstalować Really Simple CAPTCHA .


  lub zadzwoń (61) 847 55 18

  Zaufało nam już ponad 2000 sprzedawców

  Dziękuję serwisowi KlauzuleNiedozwolone.pl za rzetelne przygotowanie regulaminu sklepu internetowego. Dzięki temu mamy pewność, że jest on w pełni poprawny i zgodny z obowiązującymi normami prawnymi. Cała współpraca przebiegła wzorowo, kontakt był ciągły i szybki. Z tego powodu mogliśmy brać czynny udział w opracowywaniu regulaminu dla naszej strony internetowej.

  Magdalena Kopek
  Właściciel sklepu Kubitus.pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Kontakt z nami

  +48 (61) 84 75 518
  kontakt@klauzuleniedozwolone.pl

  Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393

  Zaloguj